Підняття/оновлення оголошень. Чому це важливо?

Підняття/оновлення оголошень. Чому це важливо?

Якщо ви читаєте цей текст, то, напевно, знаєте, навіщо потрібна публікація оголошень на дошках. Але ось для чого необхідне підняття/оновлення оголошень, чому це важливо і як це допоможе у вирішенні Ваших бізнес-задач – на ці питання дасть відповідь наша стаття.

Як працюють дошки оголошень

Алгоритм роботи дошки оголошень досить простий. Ви розміщуєте інформацію, і вона відразу потрапляє до верху списку публікацій, що належать до Вашої категорії. Поки що Ваша реклама знаходиться нагорі, її переглядає велика кількість відвідувачів сайту. Але це триває недовго: доти, доки в рубриці не з'являться нові публікації, які заповнюють верхні місця списку. А Ваша реклама тим часом опускається дедалі нижче. Отже, і бачитиме її все менше користувачів.
Крім того, всі публікації розміщуються на дошках не надовго, а на певний термін, після якого інформація видаляється з ресурсу.

Власне, якщо Ви вирішили продати недорого автомобіль, непотрібний Вам предмет меблів або ще якийсь одиничний товар, то, цілком можливо, Вашу інформацію встигне побачити потрібний покупець. Особливо, якщо Ваш товар затребуваний, а ціна на нього нижча за середню. Але що якщо покупці/клієнти потрібні Вам постійно? Як бути, якщо на дошках Ви хочете рекламувати свої товари та послуги на перманентній основі? У цьому випадку Ваші оголошення потребують підняття/оновлення.

Як відбувається підняття/оновлення оголошень

Щоб підтримувати постійний рівень зацікавленості користувачів, Ваша реклама повинна якнайчастіше оновлюватись – це очевидно. Наскільки це просто зробити?
На різних майданчиках оновлення об'яв відбувається по-різним алгоритмам, і з кожним з них потрібно буде розібратися. Занадто часто піднімати інформацію вгору не вийде – кожен сайт має свої обмеження. На багатьох дошках послуга підняття платна. Безкоштовно можна оновити ті публікації, у яких закінчився термін дії. У зв'язку з цим краще розміщувати рекламу на мінімальний термін, щоб була можливість піднімати її у списку якнайчастіше.
Можна також розміщувати нові оголошення щодня. Але, по-перше, кількість безкоштовних публікацій на багатьох майданчиках лімітована. І, по-друге, на це доведеться витратити чимало часу, а час, як відомо, це гроші.
Особливо нелегко прийде тим, хто розміщує свою інформацію на великій кількості інтернет-ресурсів. У цьому випадку доведеться відстежувати терміни розміщення, своєчасно оновлювати дату, стежити, щоб рекламу не зняли з публікації через закінчення її терміну.

Але є й інший вихід: доручити це нелегке завдання фахівцям.

Підняття/оновлення оголошень на MasterDosok

Ми давно та успішно надаємо послуги з підняття/оновлення оголошень. Більше того, ці послуги ми готові надати Вам безкоштовно! Якщо, звичайно, Ви замовляєте у нас один із місячних пакетів. У цьому випадку Ваші публікації будуть оновлюватися та підніматися вгору так часто, як це дозволяють можливості кожного з майданчиків.
Ми самі відстежуватимемо всі терміни, оновлюватимемо дати і виконуватимемо всі необхідні дії для того, щоб Ваша реклама дошках принесла Вам якомога більше користі. Максимум вигоди при мінімальних вкладеннях – це є девізом компанії MasterDosok!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *