Просування сайту за допомогою дощок оголошень

Створити сайт та наповнити його матеріалами недостатньо для того, щоб він почав працювати. Адже на просторах інтернету є сотні та тисячі ресурсів подібної тематики, які вже встигли завоювати свою аудиторію. Щоб Ваш ресурс не загубився серед інших, щоб відвідувач прийшов до Вас, а не до конкурентів, необхідно просування сайту – виведення на перші позиції пошукових систем за тематичними запитами користувачів.

Існують різні способи розкручування веб-ресурсу. Одні вимагають значних фінансових вкладень, інші – часу та зусиль. Ми хочемо розповісти про пошукове просування за допомогою інтернет-дошок оголошень. Цей спосіб простий, ефективний та доступний у матеріальному плані.

УМОВИ УСПІШНОГО СЕО ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Просування, незалежно від способу, може бути ефективним, якщо ресурс відповідає мінімальним вимогам якості, а саме:

 • Несе корисну, цікаву, актуальну інформацію.
 • Має логічну структуру з продуманою системою переходів та перелінковок.
 • Регулярно поповнюється грамотним унікальним тематичним контентом.

Якщо чомусь із вищесказаного сайт не відповідає, спочатку треба попрацювати над помилками, і лише потім переходити до розкручування.

ПОШУКОВЕ ПРОСУВАННЯ САЙТУ ЗА ДОПОМОГОЮ ДОШОК ОГОЛОШЕНЬ: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Факторів, на підставі яких пошукові системи ранжують сайти, дуже багато, а пошукові алгоритми, за якими вони працюють, тримаються в глибокій таємниці. Тим не менш, точно відомо, що на перші позиції у видачі пошуковики розміщують ресурси, які:

 • найбільш точно відповідають пошуковому запиту за змістом;
 • мають більш високу відвідуваність;
 • мають солідну зовнішню масу посилань.
Грамотне розміщення оголошень на інтернет-дошках здатне покращити показники за всіма трьома пунктами.
Правильно складаючи рекламний текст, вписуючи в нього ключові слова та фрази, які найчастіше використовуються при пошуку товару чи послуги, Ви сприяєте тому, що саме Ваше оголошення буде показано користувачеві насамперед. Якщо інформація в тексті зацікавить користувача, він перейде за вказаним посиланням, що збільшить Вашу відвідуваність. І, нарешті, завдяки публікаціям на різних дошках сайт без особливих витрат отримає солідну кількість зовнішніх посилань на авторитетних тематичних ресурсах.

Як просувати сайт за допомогою оголошень

Якщо розмістити безладно на різних майданчиках кілька рекламних текстів із посиланнями, жодного ефекту в просуванні сайту не настане. Максимального результату можна досягти, дотримуючись ряду правил:
 • створювати унікальні тексти та грамотно вписувати в них ключові слова;
 • публікувати окремі оголошення для кожного з товарів чи послуг асортименту;
 • публікувати оголошення неодноразово, а регулярно, одночасно на багатьох дошках;
 • вибирати для публікації ті майданчики, на яких передбачено прямий перехід за посиланням;
 • звертати увагу на рейтинг (відвідуваність) дощок, а також джерело рейтингу (іноді відвідуваність накручують так звані «боти»).
Просування сайту за допомогою оголошень на дошках – процес не одномоментний, а тривалий, що вимагає моніторингу результатів, внесення коректив до текстів та списку майданчиків. Велика кількість публікацій не гарантує пропорційно великої кількості унікальних відвідувачів: щоб розкрутка була ефективною, потрібні знання, експерименти, творчість. Можливо, буде доцільним не витрачати на це власні зусилля та час, а доручити весь процес досвідченим фахівцям.