Топ дошки оголошень. Чому ми працюємо лише з ними

Онлайн дошки оголошень є сьогодні найефективнішим інструментом для просування товарів та послуг, що потребує мінімальних фінансових вкладень, що дозволяє в рази збільшити клієнтську базу та швидко наростити продаж. В інтернеті функціонує безліч таких майданчиків, але хороші результати приносять далеко не всі. Ми вважаємо за краще працювати з ТОП дошками оголошень, і в цій статті ми розповімо чому.

Відвідування

Інтернет дошки оголошень із топового списку щодня відвідує величезну кількість інтернет-користувачів. Так, статистика відвідувань найпопулярніших дощок нараховує щодня до 3,5 мільйонів переглядів. Таким припливом потенційних покупців не може похвалитися жодна торговельна мережа, і жодна рекламна агенція не забезпечить такого широкого охоплення аудиторії, і не будь-якої, а цільової!

ПРОДУМАНА СТРУКТУРА, Зручний пошук

Топові дошки оголошень стали такими невипадково: над створенням і вдосконаленням працювали реальні майстра. Такі сайти зазвичай мають чітку та продуману структуру, великий вибір категорій та підкатегорій, зручний інтерфейс.
Які переваги це надає продавцю?
Продавець має можливість оптимально підібрати категорію для розміщення оголошення, що дозволить демонструвати його лише тим відвідувачам, які зацікавлені в даному конкретному товарі або послузі.
  1. Продавець має можливість оптимально підібрати категорію для розміщення оголошення, що дозволить демонструвати його лише тим відвідувачам, які зацікавлені в даному конкретному товарі або послузі.
  2. Інтернет-користувачі не люблять довгих пошуків. Не знайшовши необхідного товару протягом 30 – 40 секунд, зазвичай перемикаються на інший ресурс. Продумана та зручна система фільтрів на кращих дошках дозволяє покупцям знаходити потрібні позиції у кілька кліків.
  3. Юзабіліті (комфорт використання) гарних дощок завжди на висоті. Тут продумана кожна дрібниця, починаючи від розміру та кольору шрифту, закінчуючи розміщенням контактної інформації. Покупцеві зручно та приємно користуватися сайтом, отже, до конкурентів він не втече.

АДАПТАЦІЯ ПІД МОБІЛЬНІ ПРИСТРОЇ

Все більше покупок у наші дні відбувається не з робочих столів (стаціонарних ПК), а з мобільних пристроїв. Тому набагато більше шансів продати свій товар на тих дошках, які мають мобільні версії та мобільні програми. Адаптація сайту під мобільні операційні системи, а тим більше створення програми – штука недешева, і дозволити це можуть тільки найпросунутіші ресурси.

ЗАХОДИ

Інтернет – це чудова база не тільки для чесних покупців та продавців, але й для шахраїв. Серйозні дошки оголошень докладають багато зусиль, щоб захистити своїх відвідувачів від зловмисників. На більшості з них діє багатоступінчастий захист, що включає прив’язку акаунту до імейлу та номера телефону, рейтингову систему продавців та зареєстрованих покупців, можливість залишати відгуки та оцінки якості товару та рівня обслуговування. Крім того, на великих майданчиках діють служби захисту користувачів, які допомагають вирішувати проблеми, що виникли.

Всі ці заходи дозволяють і сумлінним продавцям, і покупцям почуватися впевнено та захищено.

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Розміщення посилань на сайт на рейтингових тематичних ресурсах сприяє зростанню його авторитету у пошукових системах. Топові дошки є і такими авторитетними ресурсами. Більше того, деякі з них дають можливість сео-просування позицій за ключовими словами.

Цілком можливо, що деякі з «нетопових» дощок теж мають ряд переваг та переваг. Але, виходячи з досвіду, ми можемо стверджувати, що найкращий результат досягається при роботі з тими майданчиками, ефективність яких підтверджена топовими позиціями.